Strona główna » Odchudzanie » Ćwiczenia na schudnięcie w domu

Jakie ćwiczenia na schudnięcie w domu wybrać? Odchudzanie brzucha i ud

Z pozoru schudnięcie z brzucha czy ud może wydawać się a wykonalne. Szczególnie gdy chcemy to zrobić w 2 tygodnie czy w miesiąc. Na szczęście jest to możliwe. Co więcej, wszystkie ćwiczenia na schudnięcie w domu możemy wykonać bez posiadania jakiegokolwiek sprzętu. Na samym początku należy określić nasz cel, aby w prawidłowy sposób dobrać ćwiczenia. W tym artykule przedstawimy sposób na schudnięcie brzucha i ud.

 

Dobre ćwiczenia na schudnięcie z brzucha w domu

W tym przypadku przedstawimy ćwiczenia na szybkie schudnięcie z brzucha. Oczywiście nie jest to regułą, ponieważ nie każdy jest taki sam. Niektóre osoby mogą schudnąć w ciągu 2 tygodni, niektóre w miesiąc. Inni zaś zniechęceni efektami porzucą ćwiczenia i nie schudną nic. Wszystkie, ćwiczenia opisane poniżej skierowane są ludzi w różnym wieku. Tak samo dla nastolatków, jak i osób po 40.
Pierwszym ćwiczeniem na schudnięcie w domu jest unoszenie miednicy w leżeniu bocznym. Rozpoczynamy je od oparcia się na przedramieniu. Nasze ciało musi znajdować się w linii prostej. Miednice wypychamy do góry, a stopy opieramy o ziemie. Następnie energicznym ruchem unosimy miednice do góry, robimy wydech i powracamy. Ćwiczenie to jest bardzo dobre, gdy chcemy schudnąć z brzuch. Jest proste i spokojnie wykonamy je w domu.

 

Ćwiczenia na schudnięcie z ud w domu

Ćwiczenia na schudnięcie w udach mają za zadanie odchudzić nasze nogi. Stosując się do nich regularnie, pierwsze efekty możemy zauważyć w ciągu 2 tygodni. Osoby zapracowane, czasami opuszczające trening mogą schudnąć w miesiąc. Najważniejsze jest to, że nie musimy chodzić na siłownię. Wykonując ćwiczenia jedynie w domu, również masz szanse na schudnięcie ud.
Ćwiczeniem, jakie proponujemy to przysiady z wyskokiem. Zapewne każdy z nas wie, jak się robi przysiady. Nie każdy wie o tym, że są idealne, jeśli chodzi o schudnięcie w domu. A więc zaczynamy od zwykłego półprzysiadu. Następnie podczas wyprostu należy wyskoczyć do góry, a opadając przejść z powrotem do przysiadu. Jest to bardzo proste ćwiczenie, formujące nasze uda.

 

Ćwiczenia na schudnięcie w domu

ćwiczenia na schudnięcie w domu
Podsumowując, każdy z nas ma szansę schudnąć w domu, nie chodząc na siłownie. Nie ważne czy jesteś nastolatkiem, czy jesteś po 40. Nie ważne co chcesz odchudzić: brzuch, uda czy może całe ciało. Najważniejsze w tym przypadku jest podejście do ćwiczeń. Regularność, determinacja oraz prawidłowa dieta zapewni ci sukces w schudnięciu na lata!

Jakie ćwiczenia na schudnięcie w domu wybrać? Odchudzanie brzucha i ud
4.4 (88%) 5 votes